E-poe ostutingimused ja mängutoa renditingimused

TEENUSE TELLIMINE ( e-pilet, peoruumi rent, catering, renditooted, e-pood ).

a) Tellimus vormistatakse Meie Mängumaa OÜ kliendi (edaspidi „Klient“) ja Meie Mängumaa OÜ esindaja vahel. Tellimuse vormistamine on samaväärne Ostu-Müügilepingu sõlmimisega.

b) Tellimuse vormistamisel teeb Klient tellimuse elektrooniliselt, lisades soovitud teenuse/toote virtuaalsesse ostukorvi.

Kui pole tasutud kogusummat eelnevalt, siis 5 päeva enne teenus(t)e osutamise tähtaja saabumist edastakse jääksumma arve Kliendi e-mailile ( v.a päevapileti ostmine ).

 c) Tellimus jõustub hetkest, kui arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud Meie Mängumaa OÜ arvelduskontole.

 TELLITUD TEENUSE TÜHISTAMINE ( peoruumi rent, catering, renditooted ).

a) Kui olete tellinud meie poolt pakutavad teenused (peoruumi rent, catering, renditooted) ja mingil põhjusel ei saa teenust kasutada soovitud ajal, siis anname võimaluse tellimuse edasi lükata 1 korra. Tellimuse tühistamisest/loobumisest palume anda teada otsekohe asjaolu selgumisel või hiljemalt 24h enne teenuse osutamise kokkulepitud tähtaega. Ettemakse me ei tagasta vaid neid on võimalik realiseerida järgnevates tellimustes. E-pileti ostnutele  ei rakendu taganemisõigus ega teenuse edasi lükkamise võimalus.

b) Meie Mängumaa OÜ jätab endale õiguse tellimuse ja arve tühistada, kui Klient ei ole tasunud arvel toodud summat õigeaegselt 24 tundi enne teenuse saabumise tähtaega ja ei ole meid teavitanud, et soovib teenust edasi lükata.

c) Kohale mitte ilmumise ja  mitteteavitamise eest on Meie Mängumaa OÜ-l õigus esitada Sulle arve 100% broneeritud teenuse hinnast ( peoruumi rent, catering, renditooted ).   

HINNAD ( peoruum, catering, renditooted, e-pood ).

a) Kõik hinnad Meie Mängumaa OÜ kodulehel on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

b) E-poest sooritatud ostudele lisandub postitamise kulu, kui ei ole märgitud teisiti (näiteks "ise järele tulemine ").

c) Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni.

d) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja Meie Mängumaa OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

MAKSEVÕIMALUSED

Kui makse peaks mingil põhjusel ebaõnnestuma, ei pea Sa tellimust uuesti vormistama. Leia arve oma postkastist ning jätka maksmist sealt.

Meiemangumaa.ee-s on võimalik tellimuste eest tasuda alljärgnevalt:

a) Pangalingiga

Tasuda saab koheselt pangalingiga, krediitkaardiga või Apple Pay & google Pay abil . Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Meie Mängumaa OÜ arvelduskontole. Pangalingiga tasumiseks klõpsa peale tellimuse kinnitamist või e-mailile tulnud arve pealt sobivale pangalingi ikoonile ning mine maksma. Pangalingiga tasudes vajuta kindlasti pangas "tagasi kaupmehe juurde" nupule, et informatsioon makse kohta jõuaks meie süsteemi automaatselt. Meie Mängumaa OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, mis edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

b) Krediitkaardiga (Visa / MasterCard)

Peale tellimuse vormistamist suunatakse Sind makse sooritamiseks Montonio Finance OÜ turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus kirjas ka tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Montonio Finance OÜ tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

TOODETE JA TEENUSTE EEST TASUMINE ( peoruumi rent, catering, renditooted, e-pood )

a) Klient tasub toodete/teenuste eest vastavalt Meie Mängumaa OÜ poolt edastatud ostu-müügitingimustele.

b) Teenuste ja toodete eest tasub Klient Meie Mängumaa OÜ arveldusarvele ettemaksu  vähemalt 25% ostusummast  suunava pangalingi kaudu koheselt ja ülejäänud ostusumma peab olema tasutud hiljemalt 24h ( 1päev ) enne teenus(t)e osutamise tähtaega. Kui pole tasutud kogusummat eelnevalt, siis 7 päeva enne tähtaja saabumist edastakse jääksumma arve Kliendi e-mailile.

E-PILETI TELLIMUSE VORMISTAMINE ( päevapilet )

a) Teenuste tellimiseks tuleb valida sobiv aeg, millal soovitakse Meie Mängumaa OÜ ruumi külastada. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.

b) Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingiga, krediitkaardiga või Apple Pay & google Pay abil . Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Meie Mängumaa OÜ arvelduskontole.

c) Peale makse sooritamist saadab Meie Mängumaa OÜ süsteem automaatselt Kliendi märgitud telefoninumbrile SMS-ga uksekoodi, millega Klient saab ise Meie Mängumaa OÜ ruumi siseneda (avades saadud uksekoodiga Meie Mängumaa OÜ välisukse).

Juhul kui Klient mingil põhjusel ei saanud SMS-i, siis Kliendil tuleb teavitada sellest esimesel võimalusel e-kirja ( info@meiemangumaa.ee ) või telefoni teel (+3725576405).
 

 KÄTTETOIMETAMINE JA TARNEAEG ( e-pood, renditooted ).

a) Peale müügilepingu jõustumist (Kliendi poolset arve tasumist) komplekteerib Meie Mängumaa OÜ esindaja tellimuse ning  väljastab tellimuse Kliendile vastavalt valitud viisil (täpsemat infot saab kodulehe avalehelt ikooni „Kättetoimetamine“ avamisel).

b) Laos oleva kauba tarneaeg on reeglina kuni 3 tööpäeva. Tarneaega hakatakse lugema lepingu jõustumise hetkest ehk hetkest, kui arvel toodud summa on laekunud Meie Mängumaa OÜ arvelduskontole.

c) Viivituseta kättetoimetamiseks palume olla hoolikad kättetoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

d) Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud Meie Mängumaa OÜ poolt. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

e) Meie Mängumaa OÜ ei vastuta kauba kättetoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kättetoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kättetoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Meie Mängumaa OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

KÄTTETOIMETAMISE VIISID

a) „Ise järgi tulemine“ / "Meie Mängumaa peole" - väljastame ostetud/renditud tooteid Meie Mängumaal kohapeal (Meistri 22, kolmas korrus) E-R kell 09:00 ja 17:00 . L-P  ja riigipüha kell 09:00-10.00/12:30-14:00/16:30-18:00.  Renditud tooted tuleb tagastada hiljemalt rendipäeva järgsel hommikul  Meie Mängumaale kell 08:45-09:00 ! Valides  "Meie Mängumaa peole" märgi kuupäev ja peo kellaaeg.

b) „Soovin Meie Mängumaa transporti“- toome Tallinnas ja selle lähiümbruses tellitud tooted ise kohale, hind 1.50€/km(olenevalt täpsest asukohast). Transpordi osas esita eelnevalt päring e-mailile: info@meiemangumaa.ee või vali tellimuse lõpus kättetoimetamine " Meie Mängumaa transport ". Võtame Teiega ise ühendust!

c) „Pakiautomaat“- kasutame Omniva Post 24 pakiautomaadi teenust. Teenuse hind meie klientidele on fikseeritud 4,90 €. Postitame kauba 1-2 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Sinu valitud pakiautomaati postitamisele järgneval päeval. Omniva saadab Sulle SMS teavituse uksekoodiga, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.

RENDITINGIMUSED (renditooted)

a) Rendi perioodiks loetakse ajavahemikku renditud vara väljastamise- ja tagastamispäeva vahel.

b) Renditud vara tuleb tagastada rentnikule samas seisukorras, nagu need on rentnikule väljastatud. Juhul kui renditud varal ilmnevad puudused, vara ei vasta hinnapakkumises kokkulepitule on rentnik kohustatud teavitama koheselt rendileandjat, kuid mitte hiljem kui ürituse alguseks, milliseks rentnik vara vajab. Kui rendileandjat ei ole tähtaegselt puudustest teavitatud, loetakse, et puudus on tekkinud rendiaja vältel ning rentniku valduses.

c) Juhul kui rentniku poolt osundatud rike või puudus tuleneb rentniku süüst, või rentniku poolt vara mitte sihipärasest kasutamisest, on rentnik kohustatud hüvitama Vara parandamise või asendamise kulutused ning kahju.

d) Rentnik kannab täielikku vastutust vara säilimise eest alates rendileandjalt otsese valduse üleminekust kuni vara tagastamiseni rendileandjale (kogu rendiperioodi vältel). Renditud vara hävinemisel või kadumisel või varastamisel on rentnik kohustatud rendileandjale hüvitama asemele soetatava varaga samaväärse inventari maksumuse.

TAGASTUSÕIGUS ( e-pood ).

a) Peale tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted tagastada ja vahetada sama hinnaväärtusega mingi muu toote vastu 14 päeva jooksul.

b) Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.

c) Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Meie Mängumaa OÜ kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul, kui kohale toimetatud kaup erines tellitust.

d)  E-poel on õigus e-poe vahendusel tehtud tellimusest sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata, kui kaup on laost otsa saanud või kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Kliendiga esimesel võimalusel ühendust ning tagastatakse tasutud summa viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

 PRETENSIOONIDE ESITAMINE JA TELLIMUSE TAGASTAMINE

a) Tarbijal on õigus pöörduda kauba puuduse ilmnemisel kaupleja poole kahe aasta jooksul pärast ostu sooritamist. Kui selgub, et kaubal on tootmisdefekt, tuleb asi asendada. Kui asendamine pole võimalik, on tarbijal õigus lepingust taganeda ehk toode tagastada ja saada raha tagasi. Kokkuleppel tarbijaga võib summa hüvitada ka kinkekaartides.

 KLIENDI KONFIDETSIAALSUS JA MUUD TINGIMUSED ( teenuste ja toodete tellijad ).

a) Meie Mängumaa  OÜ-l ei ole õigus levitada Kliendi andmeid.

b)  Meie Mängumaa OÜ ei avalda Kliendi andmeid mitte ühelegi teisele isikule ja Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist Meie Mängumaa OÜ andmebaasist.

VASTUTUS

a) Meie Mängumaa OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate Meie Mängumaa OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

b) Meie Mängumaa OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Meie Mängumaa OÜ ei saanud mõjutada või ette näha ( vääramatu jõud ).

Muud tingimused:

a) Lisaks Meie Mängumaa OÜ koostatud tingimustele kaitseb mõlemaid osapooli, nii Klienti kui Meie Mängumaa OÜ-d, Eesti Vabariigi seadused. Kliendi huve kaitseb Tarbijakaitseamet.

b) Kui Kliendil on Meie Mängumaa OÜ teenuse osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile info@meiemangumaa.ee või helistada telefonil +3725576405.. Kui osapooled siiski ei leia sobivat lahendust, on mõlemal osapoolel õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse.