Catering

Näidislaud personaalne.

Näidislaud "Paw Patrol" personaalne.

Näidislaud personaalne

Näidislaud personaalne

Pakume nii personaalset lauakatmist, kus teeme Teie eest kõik ära (katmisest-koristuseni) kui ka tellimusi kohale toomisega. Meie käest on võimalik tellida kõik peoks vajaliku (toidud, lauanõud, õhupallid, bännerid ja rentida peoinventari).

Hindame toidulaudade tegemisel kvaliteeti ja loodussõbralikku lähenemist!

Oleme orienteeritud mistahes tähtpäevade tähistamisele (sünnipäevad, beebipeod, katsikud, tüdrukute õhtud, mistahes üritus/tähtpäev kus soovitakse midagi armsat, silmapaistvat ja meeldejäävat!

Kõik toidud valmivad selleks ettenähtud ja nõuetele vastavas (Veterinaar-ja Toiduameti poolt kontrollitud) koduköögis ning transporditakse peopaika selleks ettenähtud suletud toidukastides. Tootevaliku oleme kokku pannud selliselt, et pakkuda kliendile võimalikult värsket kohalikust toorainest valmistatud toitu. Allergeenide kohta küsi lisainfot.

"Meie Mängumaa" mängutuppa tellides ei lisandu kohaletoimetamistasu.

Teostame cateringi  tellimusi ka väljaspool peoruumi. Minimaalne tellimus väljaspool meie peoruumi  on 250€. Kui soovite tellida teisele aadressile, saatke meile päring info@meiemangumaa.ee

Peoruumi broneerides pole teada saabuvate külaliste arv, siis teavitage meid cateringi soovist (me arvestame kuupäevaga) ja saate teha tellimuse hiljemalt 5 päeva enne saabuvat üritust.

Alusta cateringi tellimist siit