Kättetoimetamine

Catering- kui tellite omale toidud väljaspool Meie Mängumaad, siis on kättetoimetamisel üks valik- „Meie Mängumaa transport“.

Renditooted- kui soovite renditavaid tooteid kasutada väljaspool Meie Mängumaad, siis on kättetoimetamisel kaks valikut- „Ise järgi tulemine“-kokkuleppel või „Meie Mängumaa transport“.

E-pood- kui sooritate oste meie e-poest, siis on kättetoimetamisel kolm valikut- „Ise järgi tulemine“-kokkuleppel,  "Meie Mängumaa transport"-kokkuleppel või "Meie Mängumaa peole"

 Kättetoimetamise viisid:

„Ise järgi tulemine" / "Meie Mängumaa peole“- väljastame ostetud/renditud tooteid Meie Mängumaal kohapeal (Osmussaare 8, D-korpus, 4.korrus) Renditud tooted tuleb tagastada kokkuleppel vastavalt rendilepingule! Tellides tooted "Meie Mängumaa peole vali kuupäev ja kirjuta kellaaeg, mis peole teenus/toode tuleb.

„Meie Mängumaa transport“- toome Tallinnas ja selle lähiümbruses tellitud tooted ise kohale, hind varieerub 5-20€ vahel (olenevalt täpsest asukohast). Transpordi osas esita eelnevalt päring e-mailile: info@meiemangumaa.ee või vali tellimuse lõpus kättetoimetamine " Meie Mängumaa transport ". Võtame Teiega ise ühendust! Palume arvestada, et meie rendipunkt on Meistri 22.

„Pakiautomaat“- kasutame Omniva Post 24 pakiautomaadi teenust. Teenuse hind meie klientidele on fikseeritud 3,90 €. Postitame kauba kuni 3 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Sinu valitud pakiautomaati postitamisele järgneval päeval. Omniva saadab Sulle SMS teavituse uksekoodiga, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.